Оборудование
Ампліфікатор CFX96 Touch - високошвидкісний прилад для проведення ПЛР з можливістю реєстрації продуктів реакції в режимі реального часу. Запатентована конструкція полегшеного термоблока і унікальна оптична система 6-канальної детекції забезпечують безпрецедентно високу швидкість і зручність роботи на приладі і по праву гарантують CFX96 Touch лідируюче місце на ринку ПЛР-діагностики.
Завдання, які вирішуються:
ПЛР в реальному часі (до 5 барвників в одній пробірці);
ПЛР з аналізом по кінцевій точці;
ПЛР без аналізу результатів;
Аналіз кривих плавлення, в тому числі HRM;
FRET аналіз;
Підбір оптимальної температури проведення ПЛР.


Мікропланшетном фотометр SUNRISE, TECAN (Австрія)
Універсальний мікропланшетном фотометр Sunrise дозволяє використовувати всі методики імуноферментного аналізу для клінічної діагностики, фармацевтики, а також методи, що застосовуються в наукових лабораторіях.
Мікропланшетном рідер Tecan Sunrise використовується для заміру і автоматичної обробки результатів ІФА в мікропланшетном форматі на 96 лунок, для проведення біохімічних і іммунотурбідіметріческіх аналізів, РПГА і ін. Фотометр Sunrise працює з наборами будь-яких виробників, як імуноферментний аналізатор.
Мікропланшетном рідер Tecan Sunrise - еталон надійності
- Новітня технологія виробництва
- Бездоганна робота

Термошейкер PST-60HL-4 призначений для перемішування стандартних 96 ямковий планшетів в режимі термостатування.
Мультисистемний принцип, закладений в конструкцію приладу, дозволяє використання термошейкер як трьох незалежних приладів:
інкубатора;
Планшетного шейкера;
Термошейкер.
Відмінною особливістю планшетних термошейкер фірми BioSan є наявність запатентованого фірмою двостороннього нагріву планшети, що дозволяє досягти повної відповідності встановленої і реальної температури в лунках планшет.
Термошейкер забезпечує нагрів до 60 ° С, що є достатнім для проведення реакції ІФА.Автоматичний промивач планшетів Plate Washer (Hospitex, Італія) Microplate Washer є керованою мікропроцесором, системою для промивання імунопланшети, яка виконує різні протоколи промивання, визначені користувачем. Система спроектована так, щоб одночасно промивати всі лунки в одному стовпці (Стрипі) або одному рядку (в залежності від типу миючого головки) 96 - луночное імунопланшети. Microplate Washer може бути запрограмований так, щоб всі стовпці (або рядка) промивалися однаково, чи так, щоб промивати тільки певні рядки, зазначеним користувачем чином.
8/12-канальна миюча головка
64 програмованих режиму промивки
точність розливу до 2%
• вибір режиму промивки для колодонніх або плоскодонних планшетівАвтоматичний мікропланшетном вошер ImmunoChem-2600 призначений для промивання 96-ямковий планшетів або мікростріпов з плоскодонними, круглодонних і V-подібними осередками.
Прилад забезпечує рівномірний розлив промивної рідини, який виключає утворення піни.
Просте і зручне меню, до призначених для користувача і функціями настройки.Кольпоскоп МК-300 - сучасний прилад з високими споживчими якостями на легко переміщуваний напольном штативі.
Високоякісна просвітлена оптика і світлодіодний джерело світла забезпечують природне перенесення кольорів, більшу глибину різкості, високу роздільну здатність і чудовий стереоскопічний ефект.
Кольпоскоп МК-300 відрізняється високою надійністю, ергономічним дизайном, зручністю і простотою в обслу
вання. Наявність в конструкції великої кількості ступенів свободи дозволяє легко і швидко наводитися на об'єкт. Фіксація оптичної головки приладу в потрібному положенні забезпечується фрикційними ручками.Оптична система освітлювача формує в площині спостереження яскраве і рівномірне світлове пляма.
Синьо-зелений світлофільтр легко вводиться, при необхідності, і виводиться з поля зору.
Надяскравих світлодіодний міні-освітлювач з параболічним контротражателем дає потужний коаксіальний пучок світла.
Світлодіодний джерело світла відрізняється високим рівнем освітлення досліджуваної ділянки, малим тепловиділенням, безпекою і надійністю. Спектр світла освітлювача не має теплової складової і тому не «підсушує» тканини. Термін служби світлодіодного джерела становить понад 20 років при роботі по 8 годин на день!Спектр світла освітлювача за допомогою спеціального світлофільтру наближений до сонячного, але не має теплової складової і тому не «підсушує» тканини. Необмежено довгий термін служби освітлювача кольпоскопа забезпечує імпульсний AC / DC джерело живлення завдяки високій стабілізації струму, незалежно від пульсацій напруги в мережі. Джерело живлення має електронний захист від перевантаження, перегріву і короткого замикання.Відмінні характеристики:
Оптична система освітлювача формує в площині спостереження яскраве і рівномірне світлове пляма
Синьо-зелений світлофільтр кольпоскопа легко вводиться, при необхідності, і виводиться з поля зору
Максимально довгий термін служби галогенною лампи кольпоскопа забезпечує імпульсний AC / DC джерело живлення за рахунок плавного наростання напруги, що подається на лампу при включенні, а так само завдяки високій стабілізації заданої напруги, незалежно від пульсацій в мережі. Джерело живлення кольпоскопа має електронний захист від перевантаження, від перегріву і від короткого замикання.Цифрова відеосистема високої роздільної здатності (USB-Digital) кольпоскопа дає (в режимі трансляції) телевізійне зображення 640х480 пікселів з частотою 30 кадр / сек і дозволяє, за допомогою зручно розташованої кнопки відеозахоплення, робити знімки високої роздільної здатності з якістю 1280 × 1024 пікселів
Відеосистема не погіршує оптичних характеристик кольпоскопа і дає зображення, повністю збігається з візуальним зображенням
Велика глибина регулювання кольоровості кольпоскопа, контрасту, яскравості і балансу білого дозволяє отримувати високоякісні фотознімки з ідеальною передачею кольоруВідеосистема кольпоскопа з програмним забезпеченням «MEDVisor» дозволяє:
Полегшити контакт з пацієнтом за допомогою візуального представлення процесу протікання лікування, що викликає довіру пацієнта до лікаря і клініці;
Зрозуміти пацієнту суть планованих процедур;
Фіксувати ряд зображень досліджуваної області для подальшого аналізу і діагностики на комп'ютері;
Працювати декільком лікарям - у кожного свій пароль входу в програму, свої настройки відеозображення і свій архів пацієнтів;
Проводити кольпоскопічні діагностику, заповнюючи протоколи за Римською класифікацією або за класифікацією проф. Е.В. Коханевич українською, російською або англійською мовами; Уточнювати діагноз, порівнюючи отримані знімки з кольпоскопическим атласом, безкоштовно додається до програми (180 класичних знімків, відсортованих по захворюваннях, з пояснювальними малюнками та коментарями);
Створювати базу даних, що містить повну інформацію про пацієнтів, протоколи обстеження і кольпоскопічні знімки з коментарями;


SonoAce R3 - портативний ультразвуковий апарат компанії Samsung Medison з високою якістю зображення, кольоровим доплером, сучасними технологіями і діагностичними можливостями для використання в будь-якій області медицини.
УЗД апарат оснащений 15-ти дюймовим монітором. Невеликі габарити (маса всього 8.5 кг) зробили УЗД апарат популярним серед професіоналів!скачать софт