Аналізи на дому

Процедура взяття  аналізів в домашніх умовах
Багато пацієнтів через різноманітні життєві ситуації фізично не мають змоги відвідати медичну лабораторію для здачі аналізів. Крім того, в деяких випадках є не тільки фізичні, але і тимчасові обмеження - важкий робочий графік не дозволяє прийти в медичний заклад. Для всіх цих ситуацій наша клінічна лабораторія розробила якісно нову послугу - домашнє тестування. 
Для цього зателефонуйте в
 лабораторію за номером (050) 980-67-47; (050) 819-85-25 . Вас будете підключено до оператора якийсформує заявку на від'їзд.
Додатково при собі вам необхідно мати паспорт
для реєстрації даних пацієнта (F.I.O., age), узгодити  місце і час збору аналізів, а також перелік необхідних лабораторних досліджень.
При зверненні пацієнт отримує рекомендації щодо попередньої підготовки до процедури тестування (гігієнічні процедури, відмова від їжі та медикаменти). Для зручності наших пацієнтів результати дослідження можн
о надіслати електронною поштою, переглянути на сайті або отримати самостійно в будь-якому географічно зручному відділенні.

Зверніть увагу, що точний час прибуття медсестри в будинок для забору біологічного матеріалу, вас може проінформувати тільки медсестра, яка йде на виклик - вона обов'язково зв'яжеться з вами перед від'їздом.

 Якщо ви вирішили скасувати
замовлення на забір аналізів з будь-якої причини, будь ласка, повідомте про своє рішення заздалегідь (за день до вильоту).

У
місті Харків проходить місцевий виїзд медсестри. У межах району виїзд можливий за попередньою домовленістю.скачать dle 11.3
Добавить комментарий

Оставить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив