Бактериологические исследования

Бактеріологічні дослідження
depositphotos_52963307_s-2015
Бактеріологічні дослідження є найбільш інформативними, так як вони дозволяють оцінити мікробіологічний статус людини. Це найважливіший елемент обстеження на внутрішній світ - мікрофлору. Вони дозволяють виявити широкоформатну (повне) наявність мікрофлори людини, в тому числі визначити хвороботворні мікроби і встановити  до них чутливість лікувальних препаратів.
Бактеріологічний посів - відбір біологічного матеріалу людини з використанням високочутливих поживних середовищ для росту і ідентифікації присутніх мікроорганізмів.
Наша бак.лабораторія єдина в місті відповідає стандартам ISO, що підтверджує атестаційне свідоцтво.
Бактеріологічна лабораторія оснащена сучасним обладнанням, високочутливими живильними середовищами і реактивами.
БАКТЕРІОЛОГІЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ
Бак. посів (у \ г тракт, зів, ніс, рана, синовіальна рідина, кров, слина, очей, пародонтальні кишені, харкотиння, сеча, шкіра, молоко, вухо, сік простати + АБГ)
180,00
Бак. Посів калу на Yersinia spp. + АБГ 100,00
Бак. посів на стафілокок або стрептокок (зів, ніс) + АБГ по 80,00
Бак. посів на стафілокок або стрептокок. Скринінг (без АБГ) по 60,00
Бак. Посів калу на кишкову групу з профілактичною метою 100,00
Бак. посів на специфічну флору (трихомонаду, гарднерели, мікоплазми, уреоплазму (УГ), Candida, гонокок, менінгокок, дифтерію, коклюш, легіонелли + АБГ по 180,00
Бак. посів на анаеробну флору (будь-який біологічний матеріал), забір матеріалу в стерильний тупфер з гелевою середовищем
180,00
Бак. посів калу на дисбактеріоз + АБГ Кал 180,00
Бак. Посівна Clostridium 180,00
Аналіз калу на гельмінти і найпростіші 60,00
Черевний тиф (реакція Vi-гемаглютинації) кров (сироватка) 60,00
   Біохімічні дослідження
Дізнатися ціни на аналізи в лабораторії ЄВРОМЕДІА
 Біохімічні методи дослідження крові необхідні для діагностики різних видів захворювань внутрішніх органів людини. Вони відображають функціональний стан всіх систем організму людини, що дає можливість визначити функцію печінки, нирок, запальні процеси, ревматологічні процеси. Плюс до того, дані методи дослідження крові дають можливість визначити рівень вітамінів, мікроелементів, амінокіслот.Ліпідний профіль (ліпідограмма) - це біохімічний аналіз, який дозволяє визначити порушення в жировому обміні організму. Відхилення показників ліпідограми від їх референтних значень, вказує на ймовірність розвитку у людини захворювань судин, жовчного міхура, печінки, атеросклерозу, а також спрогнозувати ризик виникнення цієї патології. Усім дорослим людям рекомендується періодично досліджувати ліпідограму.
Ліпідограма визначає наступні показники: холестерин, ЛПВЩ, ЛПНЩ, ЛПДНЩ, тригліцериди, коефіцієнт атерогенності.
Показання для призначення аналізу крові на ліпідний профіль:
хронічний панкреатит;
гломерулонефрит
стенокардія;
атеросклероз;
внепеченочная жовтяниця;
хронічна ниркова недостатність;
цироз печінки;
рак підшлункової залози;
нефротичний синдром;
цукровий діабет I і II типів;
інфаркт міокарда.
ВІТАМІНИ
     Вітаміни - життєво важливі мікромолекули, необхідні для нормального функціонування клітин, тканинного дихання, метаболізму білків, жирів і вуглеводів, роботи різних ферментних систем організму, окисно-відновних процесів. Дефіцит вітамінів негативно позначається на здоров'ї людини і функціональності всіх органів. Викликає не просто авітаміноз, а й цілий ряд серйозних захворювань, аж до онкологічних.
      За біохімічними властивостями вітаміни поділяються на жиророзчинні (вітаміни А, D, Е, К) і водорозчинні (вітаміни групи В, вітамін С).
      Для отримання точних даних кров необхідно здавати вранці натощак.МІКРОЕЛЕМЕНТИ
 Мікроелементи - хімічні речовини, що входять до складу організмів в надзвичайно малих кількостях і необхідні для повноцінної життєдіяльності людини.
Мікроелементи є складовою ферментів, гормонів, вітамінів та інших біологічно важливих речовин, які беруть безпосередню участь в проміжному обміні речовин і впливають на основні функції організму (розвиток, зростання, розмноження, кровотворення та ін.). Надходять вони в організм людини і тварин з продуктами харчування та питною водою.
Значення мікроелементів в організмі людини дуже різноманітне і порівняно з роллю вітамінів.
Деякі мікроелементи входять до складу найважливіших тканинних і клітинних структур організму. Так наприклад, йод - компонент тиреоїдних гормонів, залізо входить склад гемоглобіну. Дефіцит мікроелементів призводить до найрізноманітніших видів захворювань і патологічних состояній.АМІНОКІСЛОТИ
 Амінокислоти - це важливі органічні сполуки в організмі людини, в структурі яких перебувають карбоксильная і аминная групи. Комплексне дослідження, що визначає вміст амінокислот і їх похідних в крові дозволяє виявити вроджені та набуті порушення амінокислотного обміну. Існує близько 100 амінокислот, але тільки 20 з них беруть участь в синтезі білка, вони називаються «протеіногенних» (стандартними) і за способом синтезу в організмі класифікуються на замінні і незамінні.
Амінокислоти відповідають за багато процесів, які відбуваються всередині людського організму - вони беруть участь в роботі нирок, печінки, стимулюють роботу травної системи, також вони необхідні для обміну речовин. Відхилення від певних норм свідчить про важкі захворювання.
Амінокислоти активізують обмін речовин, розумову діяльність і покращують пам'ять. Ендокринна система теж не може нормально функціонувати без амінокислот. Більшу половину амінокислот людський організм здатний синтезувати самостійно, решта повинна надходити ззовні разом з їжею. Потреба людини в кожній амінокислоті невелика і складає 0,5-2 грами в добу. Виключення будь амінокислоти з раціону тягне за собою порушення крихкого балансу обмінних процесів людського організму.скачать dle 11.3
Добавить комментарий

Оставить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив